VIDEO: OVO JE JEDAN OD NAJLJEPŠIH GOLOVA SEZONE! VRATAR OSTAO POTPUNO ZALEĐEN, POGLEDAJTE OVU MAJSTORIJU

MAESTRALAN POTEZ...

Podijeli

Četiri dana nakon što su osigurali povijesni plasman na EURO, Makedonci su preuzeli vodstvo u skupini 2…
U prvim dvobojima nedjeljnog programa Lige nacija pobjede su ubilježile SjevernaMakedonija i Slovačka.

Četiri dana nakon što su u Gruziji osigurali povijesni, prvi plasman na EURO, Makedonci su u Skopju s 2:1 nadigrali Estoniju i preuzeli vodstvo u skupini 2 Lige C.

Osim pobjede Makedonaca valja izdvojiti i izjednačujući pogodak gostiju, točnije Sappinena u 52. minuti. Naime, do spomenutog je lopta stigla na nekih 15-ak metara od gola da bi ju potom isprve kirurški precizno poslao u same rašlje, vratar je mogao samo gledati.

Pogodak Estonije možete pogledati OVDJE!

U dvoboju dviju reprezentacija koje su također u srijedu izborili nastup na EURU Slovačka je u Trnavi svladala Škotsku s 1:0 pogotkom Gregusa u 32. minuti. Slovaci se u skupini Lige B bore za izbjegavanje zadnjega mjesta, dok su Škoti ostali vodeći u skupini.

——————————————————————————————————

Liga A:

Skupina 1:

Nizozemska – BiH

Italija – Poljska

1. Poljska            4   3   1   1   5:2    7

2. Italija            4   1   3   0   3:2    6

3. Nizozemska         4   1   2   1   2:2    5

4. BiH                4   0   2   2   2:6    2

Skupina 2:

Belgija – Engleska

Danska – Island

1. Belgija            4   3   0   1  10:4    9

2. Danska             4   2   1   1   4:2    7

3. Engleska      4   2   1   1   3:2    7

4. Island          4   0   0   4   2:11   0

——————————————————————————————————

Liga B:

Skupina 1:

Austrija – Sjeverna Irska

Rumunjska – Norveška  odođeno

1. Austrija           4   3   0   1   6:4    9

. Norveška           4   3   0   1  11:3    9

3. Rumunjska           4   1   1   2   4:8    4

4. Sjeverna Irska      4   0   1   3   2:8    1

Skupina 2:

Slovačka – Škotska         1-0 (Gregus 32)

Češka – Izrael

1. Škotska            5   3   1   1   5:3   10

2. Češka              4   2   0   2   6:5    6

3. Izrael             4   1   2   1   6:6    5

4. Slovačka           5   1   1   3   5:8    4

Skupina 3:

Turska – Rusija

Mađarska – Srbija

1. Rusija             4   2   2   0   7:4    8

2. Mađarska          4   2   1   1   4:3    7

3. Turska            4   0   3   1   3:4    3

4. Srbija             4   0   2   2   3:6    2

Skupina 4:

Bugarska – Finska

Wales – Irska

1. Wales              4   3   1   0   3:0   10

2. Finska             4   3   0   1   4:1    9

3. Irska              4   0   2   2   1:3    2

4. Bugarska       4   0   1   3   1:5    1

———————————————————————————————————–

Liga C:

Skupina 2:

Sjeverna Makedonija – Estonija        2-1 (Tričkovski 29, Stojanovski 68//Sappinen 52)

Gruzija – Armenija

1. Sjeverna Makedonija 5   2   3   0   9:7    9

2. Gruzija            4   1   3   0   5:4    6

3. Armenija           4   1   2   1   6:5    5

4. Estonija           5   0   2   3   5:9    2

Skupina 3:

Moldavija – Grčka

Slovenija – Kosovo

1. Slovenija          4   3   1   0   6:0   10

2. Grčka             4   2   2   0   4:1    8

3. Kosovo             4   0   2   2   2:4    2

4. Moldavija          4   0   1   3   1:8    1

Skupina 4:

Albanija – Kazahstan

Bjelorusija – Litva

1. Bjelorusija         4   2   1   1   6:5    7

2. Litva              4   1   2   1   3:4    5

3. Albanija           4   1   2   1   2:1    5

4. Kazahstan          4   1   1   2   3:4    4

D.J.


Podijeli