•
  •
  •
  •

Juventus je u 24. kolu Serie A pobijedio Frosinone na domaćem terenu s visokih 3:0, a važnu je ulogu u ovom dvoboju odigrao kapetan talijanskog prvaka Mario Mandžukić koji je majstorski sudjelovao kod dva pogotka…

Sve je krenulo uraganski već u 6. minuti kada je strašnim golom mrežu gostiju načeo Dybala na asistenciju Ronalda.

Svega 11. minuta kasnije semafor je već pokazivao 2:0, a ovoga je puta strijelac bio Bonucci. Kod ovog je gola svoj doprinos dao i hrvatski napadač čiji je udarac glavom vratar Frosinonea Sportiello odbio u gredu, da bi potom Bonucci naletio na odbijanac. S tim se rezultatom otišlo na predah.