POGLEDAJTE KAKO IZGLEDAJU NOVI DRESOVI HRVATSKE REPREZENTACIJE, JEDNA GARNITURA PRIVUKLA POSEBNU POZORNOST

Veći dio ekipe i stručni stožer bili su sudionici svečanosti u jarunskom restoranu...

Podijeli

Sedamdesetak dana nakon europskog prvenstva u Mađarskoj i Slovačkoj pred hrvatskom muškom rukometnom reprezentacijom novi su izazovi jer je ovaj tjedan čekaju kvalifikacijski susreti protiv Finske za Svjetsko prvenstvo 2023. godine…

Prvi dvoboj je na rasporedu u srijedu 13. travnja u Vanti u 18.00 sati po hrvatskom vremenu, a uzvrat je u Varaždinu 16. travnja, također u 18 sati, donosi sportske.jutarnji.hr.

Izbornik Hrvoje Horvat pozvao je prije desetak dana 21 igrača, ali nažalost, kako je sezona gotovo u svim ligama na vrhuncu, ozljede su iz dana u dan mijenjale taj popis. Tako su s popisa otpali David MandićIvan ČupićZvonimir  SrnaŽeljko MusaIvan MartinovićMarin Šipić Luka Šebetić, a umjesto njih pozvani su Davor ĆavarVlado MatanovićMateo Maraš Leon Šušnja.

image

DAMIR KRAJAC/CROPIX Cropix
image

DAMIR KRAJAC/CROPIX Cropix

Reprezentacija se okupila u ponedjeljak u Hotelu Westin gdje će i prespavati prije puta u Helsinki. Nakon okupljanja, veći dio ekipe i stručni stožer bili su sudionici svečanosti u jarunskom restoranu LIDO, gdje je promovirana nova kolekcija opreme JOMA za sezonu 2022./2023.

image

DAMIR KRAJAC/CROPIX Cropix

Luka CindrićMarin Jelinić Marin Šipić s jedne te Dejana MilosavljevićJosipa Mamić Lara Burić s druge strane bili su „manekeni“ HRS-a, a posebnu pozornost privukli su novi dresovi, osobito plavi, koji u sebi imaju blagu gotovo neprimjetnu crtu kockica.

Reprezentacija putuje u Finsku u utorak ujutro.

image

DAMIR KRAJAC/CROPIX Cropix
image

Popis hrvatske seniorske reprezentacije:

MARIN ŠEGO – MONTPELLIER HB

MATEJ MANDIĆ – RK PPD ZAGREB

DOMINIK KUZMANOVIĆ – RK NEXE

DAVOR ĆAVAR – RK PPD ZAGREB

MARIN JELINIĆ – RK NEXE

VLADO MATANOVIĆ – RK PPD ZAGREB

FILIP GLAVAŠ – HC TRIMO TREBNJE

VERON NAČINOVIĆ – MONTPELLIER HB

LEON ŠUŠNJA – SPR WISLA PLOCK

MARINO MARIĆ – MT MELSUNGEN

DOMAGOJ DUVNJAK – THW KIEL

LUKA CINDRIĆ – BARCA

IGOR KARAČIĆ – LOMZA VIVE KIELCE

MARKO MAMIĆ – SC DHfK LEIPZIG

TIN LUČIN – ORLEN WISLA PLOCK

MATEO MARAŠ – HC EUROFARM PEKISTER

LUKA LOVRE KLARICA – RK PPD ZAGREB

HALIL JAGANJAC – RK NEXE

PRIČUVNI IGRAČI (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

JOSIP ŠARAC – FRISCH AUF GöPPINGEN

JAKOV GOJUN – RK PPD ZAGREB

IVAN PEŠIĆ – TVB 1898 STUTTGART

KRISTIAN PILIPOVIĆ – KADETTEN SCHAUFFHAUSEN

ANTE GADŽA – RK VARDAR 1961

 

D.J.


Podijeli